KONST / Litografier / Färglitografi 10515051
nr 1051 5051
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Jan Lundquist, Stockholm, signerad, 14x25
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:01:56
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist